Czy opłaca się każde wakacje spędzać w ten sam sposób? Może tym razem zmienić trochę sposób spędzania urlopów?

Posted on 18/01/2023 7:33am

Niektórzy przyzwyczaili się, iż każdy urlop spędzają w ten sam sposób. To dla nich wygodne jeździć z biurem podróży, gdyż nie muszą zajmować się planowaniem. Z kolei niektórzy mają sentyment do danego miejsca. Dlatego wybierają się tam co roku. Może tak w tym roku zmienić te stare nawyki?


Pewnie niektórzy zapytają po co coś zmieniać, jeżeli tak jest najwygodniej? Otóż chociażby po to, by przeżyć te wakacje bardziej intensywnie oraz potem mieć co wspominać, gdy wrócimy po wakacjach do biura. Jeśli mamy przez cały rok dla siebie tylko 26 dni urlopu, to warto je wykorzystać maksymalnie.
Paryż
Author: Soreen D
Source: http://www.flickr.com
Tak naprawdę mało pamięta się z dni przeleżanych na plaży (sprawdź informacje). Znacznie bardziej zapada w pamięć czas spędzony aktywnie. Dlatego dobrze jest jeszcze tego roku zdecydować się na coś innego i osobiście dostrzec różnicę.

Możemy przykładowo sprawdzić promocje na tańsze loty w internecie. Możemy nabyć dajmy na to bilet ze stolicy naszego kraju do Bułgarii, pobyć tam kilka dni, a następnie bilety lotnicze Sofia - Bruksela. Pooglądać Belgię i wrócić do kraju.
miasto
Author: Medas-Media
Source: Medas-Media
To jedynie jedna z możliwych opcji, ponieważ ilość ofert tanich biletów jest bardzo duża. Natomiast możliwości, jeśli mowa o ciekawych miejscach nawet w Europie jest tak dużo, iż mamy co zwiedzać przez kilka następnych lat.


Jeśli obawiamy się bardziej odległych zakątków świata, to nic nie przeszkadza temu byśmy poznawali piękne zakątki Europy (więcej info).

Czy wiesz, gdzie również możesz znaleźć inne tego rodzaju wiadomości? Jeżeli nie, to kliknij na ten odnośnik i zerknij na treść (https://www.eccotravel.eu/p/brazylia) zaprezentowanego tam materiału.

Jak znajdziemy tanie bilety lotnicze Paryż - Bukareszt, to poszukajmy reszty pasujących połączeń. Możemy przecież część drogi przejechać pociągiem. To będzie również wyjątkowa przygoda.

Tags: bilety lotnicze, trasy, przygoda