Jak efektywnie szukać noclegów na wczasy? Zobacz, jak szybko można zaoszczędzić!

Posted on 08/06/2019 7:34am

Wakacje zazwyczaj pochłaniają sporą część naszego budżetu - nic zatem nadzwyczajnego, iż prawdopodobnie każdy z nas szuka różnego rodzaju oszczędności. Dzisiaj podpowiadamy, w jaki dokładnie sposób możesz oszczędzić naprawdę sporo pieniędzy na noclegach!


Właściwy termin rezerwacji
koszt
Author: Lukas Plewnia
Source: http://www.flickr.com


Zasada jest zdecydowanie łatwa - żeby uzyskać najlepszą ceną, powinieneś rezerwować nocleg w innym terminie niż większość innych wczasowiczów. Najlepiej na pewno sprawdzą się oferty first minute, czyli noclegi bookowane z naprawdę dużym wyprzedzeniem. Czasem można mieć również szczęście do ofert last minute, jednakże pamiętaj, że decydujesz się na nie na swoje ryzyko - nie zawsze uda Ci się dostać tak dobrą stawkę jak sobie założyłeś.


Skorzystajcie z porównywarek


Aktualnie w internecie można znaleźć kilka porównywarek cen noclegów, które bez wątpliwości będą pomoce w wyszukaniu najlepszej oferty. Dzięki tego typu witrynom łatwo znajdziesz interesujący Cię nocleg (zobacz http://villamare.com.pl/apartamenty/) w najmniejszej cenie bez konieczności przekopywania się przez setki stron z ofertami hoteli.


Negocjuj bezpośrednio z hotelami!


Nawet jeżeli znajdziesz już interesującą Cię ofertę dzięki wyszukiwarkom, bez wątpienia warto skontaktować się także z hotelem.
Pamiętaj, iż rezerwacja na stronie pośredników wiąże się nieodmiennie z tym, że pośrednik otrzymuje za Ciebie prowizję - być może zatem hotelowi będzie bardziej opłacało się sprzedać Ci miejsce hotelowe za jeszcze mniejszą cenę jeśli dzięki temu uniknie konieczności dzielenia się swoim zyskiem z pośrednikiem? Zawsze z pewnością dobrze próbować negocjować noclegi i ich ceny bezpośrednio z hotelem.

Tags: nocleg, oferta, oferty