Najpopularniejsze trasy lotów

Posted on 27/04/2019 12:40am

Pomimo iż ogólnie lubimy zwiedzać cały świat i śmiało da się stwierdzić, iż cele naszych wypraw są ograniczane praktycznie wyłącznie przez dostępne środki finansowe, na pewno jest kilka takich tras, jakie cieszą się największym powodzeniem.


Z tego powodu przewoźnicy ciągle zwiększają liczbę przelotów, by sprostać wymaganiom podróżnych.
Obecnie działa mnóstwo różnorodnych linii lotniczych. Dawniej w naszym kraju teoretycznie mówiło się wyłącznie o jednym przewoźniku, lecz ostatnio na dobre zagościły się u nas
lot
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
liczne zagraniczne linie i pojawiło się parę całkowicie nowych, polskich (zobacz przykłady). Pomimo tej różnorodności trasy lotów oferowane przez różnorodne przedsiębiorstwa bardzo często są podobne. Bierze się to z tego, iż świat ma wiele takich miejsc, jakie niemalże wszyscy podróżujący pragną zwiedzić: Egipt, Grecja, Francja - można by długo tak wyliczać. Te rejony oraz wiele innych, o których tu nie napisano cieszą się wielką popularnością już od dziesiątek lat, dlatego nic dziwnego, iż kolejne pokolenia chcą przekonać się, co tak zachwycało ich przodków w tych miejscach. Trasy lotów są więc w całkiem sporym zakresie zbliżone, lecz to nie oznacza, że przewoźnicy oferują niemalże taki sam asortyment - różnią ich samoloty, poziom obsługi, ceny, godziny odlotów i tak dalej.


trasy lotów
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Jednak nie wszystkie loty wiążą się z urlopem - czasem wręcz przeciwnie. Wiele z nas pracuje w innych krajach, więc lata w celach pracowniczych (poznaj szczegóły). Czasami także takie podróże mają charakter rodzinny - kiedy chcemy odwiedzić bliskich pracujących za granicą.


Zadaje się, iż taki charakter mają często loty Kraków Londyn - parę lat temu wiele młodych osób opuściło Polskę, aby szukać swojego szczęścia w Anglii. Z reguły największe natężenie takich lotów ma miejsce w okolicy Bożego Narodzenia.

Tags: firmy, czas, pociąg, trasy, rejon