Śnią ci się gorące źródła i lodowe wodospady? Nic łatwiejszego! Pędź na Islandię!

Posted on 12/09/2022 7:44am

W ostatnich latach wycieczki na Islandię stają się coraz popularniejsze. Islandia nie jest tanim krajem, ale trzeba ją zwiedzić, bo ma wiele do zaoferowania.
Zaplanowane wycieczki na Islandię tutaj to świetny sposób, aby zjeździć ten kraj zimą.airwaves festival islandia
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com


Poruszanie się po wyspie autem nie jest proste, gdyż jest tam mnóstwo śniegu i pogoda bywa kapryśna. Dlatego auto z napędem 4x4 to dobra decyzja. Na północno-wschodnim skraju kraju możemy delektować się zamarzniętymi lagunami. Możemy także pływać w ciepłych źródłach, kiedy wkoło jest śnieg i mroźna temperatura. Cudownym doświadczeniem może być także wycieczka statkiem na północy kraju, gdzie można polować na wieloryby. Oczywiście tylko z aparatem zdjęciowym. A więc pościg jest doprawdy zachwycaniem się. Dla takowych przeżyć warto przecierpieć na zimnym wietrze i zimnie.


Miłośnicy muzyki również w zimę odnajdą coś dla siebie. Airwaves Festival Islandia > wycieczki islandia Niceland to wydarzenie muzyczne, które ma miejsce co roku w stolicy kraju w listopadzie. Pierwsza odsłona miała miejsce w 1990 roku i odbywa się bez przerwy do teraz. Airwaves Festival Islandia jest najlepszym wyborem dla wszystkich ludzi, którzy mają chęć posłuchać islandzką muzykę. Impreza nie zamyka się jednakże w ramach jedynie folkloru. zespoły z różnych krajów.
Islandia oczarowuje swoją naturą, widokami, smacznym jedzeniem i miłymi ludźmi. Chociaż znajduje się na końcu kontynentu, należy tam się udać.

Tags: muzyka, wycieczka, widok, raj