Rewelacyjne wakacje w górach

Posted on 27/07/2020 12:26pm

Polacy są w takiej świetnej sytuacji, że posiadają dostęp do morza, ale również cały południowy skraj Polski uprzystępnia czarujące pasma górzyste przyciągające turystów przez okrągły rok. Podróż w góry to atrakcyjny sposób na spędzenie wspaniałego urlopu zarówno latem jak i zimą. Wczasy w górach ośmielają do aktywnego wypoczynku. Ruch i aktywność fizyczna posiada wartościowy wpływ na przedłużenie sił życiowych i opóźnienie efektów starzenia.

dom z widokiem na góry
Author: Scott Jordan
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej popularne, najczęściej odwiedzane i równocześnie najwyższe góry > pełna oferta tutaj w Polsce to cudowne Tatry. Latem Tatry pociągają pasjonatów pieszych wycieczek i wspinaczki wysokogórskiej. Mnogie trasy turystyczne prowadzą wędrowców w najpiękniejsze zakamarki.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w ofercie? To naturalnie zbliżona tematyka, zatem bez wątpliwości także żywo Cię zaabsorbuje!

Tatry w porze zimowej stanowią raj dla wielbicieli białego szaleństwa, wyciągi, stoki narciarskie funkcjonują przez cały zimowy sezon, dostarczając sporych wrażeń. Niezwykle popularne miasto to z pewnością słynne Zakopane. Wszystkich atrakcji tego miejsca nie sposób wyszczególnić. Na pewno każdy znajdzie w tamtym miejscu coś dla siebie. Ci, którzy wolą wczasy w górach w ciszy i kontakcie z dziką przyrodą mogą zwiedzić Bieszczady. Specyficzne dla terenów Bieszczad są szeroko rozległe połoniny, a uchronione w tym miejscu pierwotne lasy bukowe są prawdziwym rajem dla dzikich zwierząt. Zimą mogą tu aktywnie spędzać czas entuzjaści jazdy na nartach, zaś latem pociągają włóczęgi po połoninach, doskonałe trasy rowerowe, oraz wycieczki żeglarskie po tutejszych jeziorach.pokój w hotelu
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com
Bardzo sławna miejscowość turystyczna w Bieszczadach to Solina ze słynnym Jeziorem Solińskim. Bieszczady to jedno z nielicznych w Polsce miejsc, gdzie jest możliwość w ciszy i spokoju podziwiać urok przyrody. Góry Świętokrzyskie leżą w południowo-wschodniej części kraju na wyżynie kieleckiej. Atuty turystyczne gór umożliwiają doskonałe okoliczności do praktykowania turystyki czynnej. Polskie góry kreują wiele możliwości, obfitują w liczne atrakcje i dostarczają pamiętnych wrażeń. Każdy jest w stanie wybrać góry dopasowane do osobistych priorytetów i możliwości. W polskich górach jest wiele miejsc wartych odwiedzenia.

Tags: rok, atrakcje, cisza